Brazilský keratin BUILDER INNOVATION

Brazilský keratin BUILDER INNOVATION FORMULA 260 ml

399,00 Kč
Popis

Brazilský keratin – BUILDER druhá složka revitalizačního a regeneračního systému.
Použije se jako druhá v pořadí, pro intenzivní zregenerování poškozených vlasových vláken. Primer, který je nyní ulpělý na všech vlasech, pomocí druhé složky Builder, necháme zreagovat na bílkovinnou pryskyřici pomocí zažehlovací vlasové žehličky přímo na vlasech!!!!!!!! Obě složky DUO FORMULA tak v krátké chvíli vytvoří vysoce lesklou, pevnou a pružnou lakovou vrstvu na povrchu každého vlasu podobně jako by byl vlas lehce natřen lakem. Tato nová, přirozená keratinová kúra je efektivně zakotvena ve vlasovém povrchu na dlouhou dobu. Zajistí jeho výtečné zpevnění, lesk a narovnání.

Absolutně dokonalá vnitřní i povrchová regenerace Vašich vlasů je úspěšně dokončena.

Pro maximalizaci účinku doporučujeme používat další přípravky z řady brazilský keratin – regenerační šampon, kondicionér a regeneraci.

O nás

Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě. ....

Více...

Kontakt

Dermagen Group s.r.o.
Lužánecká 4B, Brno 602 00
Mail: kosmetika@dermagengroup.cz
Telefon: +420 773 379 333

Kamenná prodejna
Perfect Salon péče & krásy
Palackého 17
612 00 Brno-Královo Pole
Po - Pá 8-18 hod