Brazilský keratin PROFI - Sada

Brazilský keratin – PRIMER a Brazilský keratin – BUILDER - DUO INNOVATION!
Slouží k vyhlazení a k regeneraci vlasů. Pouze pro profesionální použití v certifikovaných (= řádně proškolených) kadeřnických salonech!

848,00 Kč
Popis

Produkty Primer a Builder je nutno pro maximální regenerační a vyhlazující efekt použít dohromady! Vlasy dostanou ohromnou dávku regenerace a neskutečný lesk! Nejkoncentrovanější a nejúčinnější BRAZIL KERATIN na českém trhu!

Brazilský keratin – PRIMER - základní revitalizační a regenerační složka systému
Základní revitalizační a regenerační složka systému. Jako první v pořadí se použije pro intenzivní zregenerování poškozených vlasových vláken. Jednou z běžně se vyskytujících bílkovin je keratin, z něhož příroda staví všechny pevné struktury jako vlasy, ochlupení, srst, nehty, kopyta apod. Tato bílkovina je u všech tvorů na planetě svou chemickou skladbou prakticky stejná, skládá se z asi 20-ti aminokyselin. Nejdůležitější aminokyselinou pro stavbu keratinu je aminokyselina Cystein. Tato sirná aminokyselina má schopnost pomocí boční sirné skupiny vytvářet další vazby na vedlejší keratinová vlákna a tím je propojovat a vytvářet tak pevnou vázanou strukturu, např. vlas. Tato vazba se však vlivem mnoha vnějších vlivů trhá a porušuje, především účinkem barvení, zesvětlování vlasů, vlivem ondulace horkým vzduchem, slunečním zářením, trvalou aj. Tím vlasy ztrácejí pevnost, lesk, třepí se jejich konečky, špatně se upravují, kroutí se apod. Existuje však jedinečná možnost, jak tyto již odrostlé a tedy mrtvé vlasy chemicky zregenerovat, použitím keratinového hydrolyzátu, který obsahuje m.j. i cystein, který má schopnost opět ve vlasech provázat jednotlivá vlákna a tím vlas do hloubky zregenerovat a zpevnit. Měření (Henkel) prokazují zpevnění vlasů touto metodou až o 100 %!!! 
Obsah cysteinu v běžných keratinových hydrolyzátech je okolo 0,4 %, v DUO FORMULA jsou 4 %! Po použití Primeru, který již splnil svůj hlavní účel zregenerovat vlasovou strukturu, použijte nyní Builder ke zcela unikátnímu prohloubení a zpevnění vlasů.

Brazilský keratin – BUILDER druhá složka revitalizačního a regeneračního systému
Použije se jako druhá v pořadí, pro intenzivní zregenerování poškozených vlasových vláken. Primer, který je nyní ulpělý na všech vlasech, pomocí druhé složky Builder, necháme zreagovat na bílkovinnou pryskyřici pomocí zažehlovací vlasové žehličky přímo na vlasech!!!!!!!! 

Obě složky DUO FORMULA tak v krátké chvíli vytvoří vysoce lesklou, pevnou a pružnou lakovou vrstvu na povrchu každého vlasu podobně jako by byl vlas lehce natřen lakem. Tato nová, přirozená keratinová kúra je efektivně zakotvena ve vlasovém povrchu na dlouhou dobu. Zajistí jeho výtečné zpevnění, lesk a narovnání. 

Absolutně dokonalá vnitřní i povrchová regenerace Vašich vlasů je úspěšně dokončena.

Pro maximalizaci účinku doporučujeme používat další přípravky z řady brazilský keratin – regenerační šampon, kondicionér a regeneraci
K nákupu přípravků Vám zašleme informační leták.

O nás

Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě. ....

Více...

Kontakt

Dermagen Group s.r.o.
Lužánecká 4B, Brno 602 00
Mail: kosmetika@dermagengroup.cz
Telefon: +420 773 379 333

Kamenná prodejna
Perfect Salon péče & krásy
Palackého 17
612 00 Brno-Královo Pole
Po - Pá 8-18 hod