Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě.

Výrobek Vám připravíme dle Vašeho přání, zajistíme obalový materiál, grafické provedení a tisk etiket, laboratorní testy, dokumentaci – vše v souladu s Nařízením EU 1223/2009.

Společnost Dermagen Group vyrábí vlastní řady pěstící a tělové kosmetiky. Stěžejní součástí produkce je výroba na zakázku pro tuzemské i zahraniční zákazníky – exportujeme do Kanady, Asie, Itálie, Německa, Nizozemí a dalších zemí ve vynikajícím poměru kvalita/cena.

Vlastníme výrobní know-how s důrazem na
– využití maximální funkčnosti výrobků
– vysoký obsah hlavních účinných látek s cílem poskytnout našim zákazníkům maximum užitných vlastností za přijatelné ceny

Naše kosmetika je šetrná k zákazníkům i k přírodě. Řada našich výrobků je vysoce ekologických, označených BIO. Neobsahují ropné produkty, silikony, etoxyláty, SLES, SLS, parabeny, alkylfenoly, komplexony, polyfosfáty, ani zvířecí produkty, netestujeme na zvířatech. Vše vyrobeno v souladu s legislativou EU.

Do výrobků přednostně zavádíme nejnovější prvky biotechnologie, rostlinné extrakty, silice.

Jako jedni z prvních na světě využíváme v emulzní kosmetice typy emulzí bez emulgátorů, nesmírně jemné, nedráždivé, stabilizované přírodními polysacharidy s lipofilní polyakrylátovou matricí.

Váš Dermagen Group

 certifikat

O nás

Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě. ....

Více...

Kontakt

Dermagen Group s.r.o.
Lužánecká 4B, Brno 602 00

Mail: kosmetika@dermagengroup.cz

Telefon:
+420 604 130 444